אטרקציות בכנרת והצפון

כשאתם יוצאים לטיול שבת בצפון או כשאתם מתארחים לכמה לילות בצימר בצפון סביר להניח שחלק מהחבילה שתכננתם כוללת גם כמה אטרקציות מאתגרות הנמצאות באזור רמת הגולן, הגליל המערבי והכנרת.

אטרקציות בכנרת והסביבה הן רבות ומגוונות! החל משייט על הלידו, הספינה המפורסמת ביותר של טבריה, דרך שייט בסירות מנוע, אבובים ובננות. כמו כן תוכלו למצוא אטרקציות רבות ונוספות בסביבת הכנרת כמו שייט קאייקים וראפטינג בנהר הירדן, טיולי טרקטורונים וסוסים, טיפוס על קירות, פיינטבול ועוד אטרקציות רבות הקיימות ושטרם הומצאו אבל אם היא אטרקציה, היא תגיע בסופו של דבר לאזור.

תעשיית הצימרים והאטרקציות בסביבת הכנרת רק הולכת ומתעצמת. עוד ועוד אנשים פותחים עסקים של אטרקציות כאלה ואחרות ותוך כדי שיתוף פעולה עם בעלי צימרים בסביבה הם מקבלים נתח גדול ומכובד של מבקרי צימרים ואף מסדרים להם מחירים מיוחדים כחלק משיתוף הפעולה עם בעלי הצימרים.

כמובן ששיתוף פעולה זה הוא דו-כיווני וכשלקוח פוטנציאלי מגיע כדי להשתתף באטרקציה אז לא מעט ברושורים של צימרים בסביבה מחולקים לו על מנת שיוכל לבחור את המתאים לו ביותר.

צימרים בצפון הם תעשייה עצומה המכילה כ-7000 צימרים כאלה ואחרים. הצימרים מבוקשים ברוב עונות השנה כאשר הביקושים עולים ויורדים בהתאם לעונה ולכמויות הצימרים המתווספות בכל עונה.

אבל לא רק באי הצימרים יכולים להנות מאטרקציות. גם תיירים ומטיילים שהגיעו להתפנק בבתי המלון בטבריה או בחדר לפי שעה בטבריה יכולים למצוא את עצמם מבלים באטרקציה מגניבה שאליה הם הגיעו כחלק משיתוף הפעולה של בעלי האטרקציות עם בתי המלון והחדרים לפי שעה בעיר.

לסיכום, אטרקציות בכנרת לא חסר, בטח שלא חסרות אטרקציות בצפון, אתם צריכים רק להגיע לאזור ואת השאר כבר הנוף יעשה בשבילכם.

אטרקציות בכנרת